Registrace

Pokud u nás objednáváte poprvé, vyplňte prosím své kontaktní údaje v registračním formuláři a pokračujte stisknutím tlačítka Registrovat.

V případě, že jste již u nás objednávali, vyplňte své přihlašovací údaje (které jste zadali při registraci) v horní části stránky a zvolte přihlásit. Po přihlášení stiskněte tlačítko Nákupní košík, dále pokračujte na výběr způsobu doručení a následně kontrolu objednávky, osobních údajů a fakturační / doručovací adresy. Chybějící či upřesňující údaje doplňte, pokud je vše v pořádku, stiskněte tlačítko odeslat objednávku.

Pokud jste již registrování a zapomněli jste heslo pokračujte zde.

Osobní údaje
Adresa
Výše uvedené údaje budou použity jako doručovací adresa.
Chcete-li pro doručení objednávky použít jinou adresu, klikněte na políčko "Doručovací adresa" a vyplňte formulář.

  • Doručovací adresa (vyplňte v případě, že jsou údaje odlišné od "Fakturační adresy")

Přihlašovací údaje
Zvolte si svůj login a heslo a registrujte se!
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, novinek, nabídek a informací o dalších službách na uvedenou e-mailovou adresu. Obchodní sdělení budou zasílána v neobtěžující formě a množství. Souhlas se zasíláním lze kdykoliv odvolat.
Doporučení!

Doporučujeme vyplnit číslo mobilního telefonu. Urychlíte tím vyřízení Vaší objednávky.
Vyplnění e-mailu je povinná položka z důvodu zaslání dokumentů týkajících se objednávky.

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz