Novinky

Vánoce 2020

Dodáme do Vánoc. Pracujeme na plné obrátky, abychom všechny vaše objednávky vyřídili včas a předali dopravci.

Zásilkové služby toho mají ale fakt hodně a tak příliš neotálejte. Poslední objednávky u kterých můžeme garantovat dodání do Vánoc musí přijít do nedělní půlnoci 13.12.2020. Tak šup šup! Přejeme vám pohodové Vánoce a pevné zdraví vám i vašim blízkým. Tento rok asi nebyl jednoduchý pro nikoho z nás, tak ať je ten příští veselejší. A zpívat se smí. My ve firmě letos končíme 21.prosince a budeme se věnovat rodinám. Na vás naše zákazníky se těšíme zase v lednu od 4.1.2021. Tým mobilnipalenice.cz zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz