Novinky

Klepete?

Klepání na dřevo je jeden z nejstarších a nejrozšířenějších zvyků. Klepou lidi bohatí i chudí, vzdělaní i prostí. Klepe se téměř všude na světě. Klepání na dřevo zahání smůlu. Na dřevo klepeme, když nechceme něco zakřiknout, když mluvíme o něčem, co není ještě jisté. Mělo by to být dřevo nelakované. Kořeny tohoto drobného rituálu pocházejí ještě z pohanských dob, kdy naši předkové věřili, že ve dřevě stromů sídlí dobří duchové, kteří pomáhají plnit přání.

Něco na tom asi bude, protože kdyby to nefungovalo, tak to přece nebudou lidi dělat tisíce let :) Jenže najděte v dnešní plastové a dřevotřískové době kolem sebe aspoň kousek poctivého dřeva a navíc nelakovaného, když potřebujete zrovna něco zaklepat. Proto přicházíme s další novinkou - Klepátkem.

A pro jistotu hned ve třech provedeních:

Klepátko - magnet na ledničku

Klepátko - přívěsek na klíče

Klepátko - přívěsek na mobil s karabinkou

Všechny jsou vyrobeny s kvalitní celobukové překližky s vybroušeným povrchem bez laku. Nápisy jsou  za vysokých teplot vypáleny hluboko do struktury dřeva. Na klepátko vypálíme text dle vašeho přání!

Jestli máte rádi trochu recese, je to náš typ na originální a hlavně osobní dárek nejen pro přátele, ale i obchodní partnery. Drobnost, která potěší a vyloudí úsměv.

http://www.mobilnipalenice.cz/e-shop/klepatka-woodpad

P.S. ...a nezapomeňte k textu připojit i rok. Jednak nemusíte příště vymýšlet nic nového (za rok se i ti dobří duchové dřeva unaví) a my budeme mít zase práci :)

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz